wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

home

- imprezy jednodniowe

- imprezy dwudniowe

proponowane zabawy:

- linowo alpinistycznie -
- paintball, ASG -
- przeprawa, survival-
- ino -
- kajaki-katamaran -
- chodzenie po ogniu -

- kontakt -

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie

rzeszów paintball

asg rzewszów

adrenalina team

 

INO

Impreza na orientację to dyscyplina orientacji sportowej  lub turystyki kwalifikowanej, w której uczestnik lub zespół ma za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych.

wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

Proponujemy organizację Imprez Na Orientację – light oraz extreme.

INO light (czas trwania: 3-6 godzin, do przejścia od 3-10 kilometrów, kilkanaście punktów do odnalezienia)

INO extreme (czas trwania:  dwa dni, do przejścia od 20-50 kilometrów, kilkanaście punktów do odnalezienia, gra zawiera w sobie elementy survivalu)

Uczestnicy startują w 2-3 osobowych zespołach.  Trasy przebiegają przez pagórkowate, zalesione malownicze tereny Pogórza Dynowskiego oraz Przemyskiego. Na trasie znajdują się punkty kontrolne. Kolejność zaliczania poszczególnych punktów jest dowolna.


 

wieczory panieńskie rzeszów-podkarpacie, wieczory kawalerskie rzeszów-podkarpacie, paintball rzeszów, paintball podkarpacie, organizacja imprez paintball'owych, poligony painntball'owe, asg rzeszów, kursy wspinaczkowe, ścianka wspinaczkowa, poligon asg, zabawy z adrenaliną, wieczory panieńsko - kawalerskie z adrenaliną, szkolenia survivalowe, szkolenia wspionaczkowe, imprezy na orientację, eksploracja z adrenaliną, tyrolka, zabawy linowe i alpinistyczne, strzelnica, broń pneumatyczna, rejsy katamaranem po zalewie rzeszowskim,

all rights reserved • wieczorypanienskie.rzeszow.pl ©  biuroadrenalinateam@gmail.com