wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

home

- imprezy jednodniowe

- imprezy dwudniowe

proponowane zabawy:

- linowo alpinistycznie -
- paintball, ASG -
- przeprawa, survival-
- ino -
- kajaki-katamaran -
- chodzenie po ogniu -

- kontakt -

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie

rzeszów paintball

asg rzewszów

adrenalina team

 

PAINTBALL

Paintball to idealna forma zabawy praktycznie dla wszystkich osób bez względu na wiek pragnących niekonwencjonalnej formy rozrywki po długich godzinach spędzonych w pracy czy szkole. Paintball łączy w sobie cechy walki, przygody i działania. Polega najczęciej na rywalizacji dwóch drużyn. W trakcie gry zawodnicy próbują wyeliminować gracza drużyny przeciwnej, za pomocą markerów (karabinków), których amunicję stanowią żelatynowe kulki wypełnione kolorowym barwnikiem spożywczym. Zapraszamy do wspólnej emocjonującej zabawy :)

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie

Dojeżdżamy do klienta !
Organizujemy rozgrywki na całym terenie województwa podkarpackiego. Cena dojazdu pozostaje do uzgodnienia.

Nasze prywatne  poligony:
Nasz podstawowy poligon paintball'owy o powierzchni 2 hektarów zlokalizowany jest w miejscowości Zabratówka (gmina Chmielnik) w odległości około 20 km od Rzeszowa (województwo podkarpackie).
Drugi poligon paintball'owy położony jest w pobliżu drogi nr 884 na odcinku pomiędzy Domaradzem, a Przemyślem, niedaleko miejscowości Łubno koło Dynowa (województwo podkarpackie). Jego obszar to ponad 20 hektarów bardzo zróżnicowanego pod kontem rzeźby terenu, poczynając od bukowych jarów przez bagniste łąki na sosnowym lesie kończąc.

Inne poligony paintball'owe:
Skopanie, Łubno, Wyręby, Chmielnik, Albigowa, Zabratówka, Świlcza,

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie


Proponowane scenariusze.

Zdobywanie bazy - obydwie drużyny mają za zadaniedotrzeć do bazy przeciwnika, zerwać jego flagę lub proporzec i wrócić do swojej bazy, jednocześnie nie dając się wyeliminować. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wykona zadanie.

Konfederaci - drużyny stają naprzeciwko siebie. Na komendę każdy oddaje jeden strzał na komendę prowadzącego. Osoba, która zostanie trafiona, schodzi z placu boju. Kolejny starzał następuje na komendę prowadzącego po wcześniejszym podejściu do przodu o jeden krok.

Obrona VIP’a - jedna drużyna to ochroniarze VIP’a,której zadaniem jest bezpieczne odeskortowanie VIP’a do bazy, pokonując z góry wyznaczoną trasę. Drużyna przeciwna to terroryści, którzy chcą VIP’a wyeliminować.

Zdobywanie wzgórza, bunkra, ziemianki - jedna drużyna broni wzgórza, bunkra, ziemianki  i umieszczonej na jego szczycie flagi bądź proporca, drużyna przeciwna chce zdobyć flagę bądź proporzec.

Zniszczyć wroga - najbardziej popularny scenariusz paintball’owy, pozwala na rozruszanie zawodników i umożliwia im zapoznanie się ze sprzętem, terenem i charakterem gry.  Cel jest tylko jeden: trzeba wyeliminować przeciwników, samemu uchodząc z życiem.

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie


Paintball przy zachowaniu zdrowego rozsądku oraz przestrzeganiu przepisów BHP dotyczących zabaw paintballowych jest zabawą bezpieczną. Przed rozpoczęciem zabawy prowadzimy szkolenie dotyczące bezpieczeństwa, użytkowania sprzętu oraz zachowania się w terenie podczas zabaw paintball'owych.

Kilka głównych zasad BHP:

1. Nie mundur czy broń tylko maska, którą masz na twarzy jest najważniejszą rzeczą podczas gry. Nigdy  nie zdejmuj maski w czasie gry oraz na terenie, w którym rozgrywana jest gra.

2. Przed grą i po grze zabezpieczaj swoją broń poprzez blokadę spustu, odkładaj w bezpiecznym miejscu. Nigdy nie ufaj sobie i zabezpieczeniom. Podobno każda broń raz w roku strzela sama !!!

3. Gdy nie grasz lufę markera miej zawsze skierowaną w dół.

4. Strzelanie z bliskiej odległości 1-2 metra jest zabronione, bezpieczna odległość strzału to minimum 5 metrów.

5. Nie wolno celować, ani strzelać z markera do zwierząt, osób postronnych  oraz graczy, którzy znajdują się poza polem gry.

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie


ASG

Nowość - Gra Taktyczna z ASG (2 osoby) - ASG to zmilitaryzowana, bardziej realistyczna wersja popularnego paintballa. Proponujemy udział w kilku scenariuszach działań bojowych. ASG to gra zespołowa wykorzystująca pneumatyczne; elektryczne, gazowe, sprężynowe repliki broni, strzelające kulkami o średnicy 6mm. Gracze otrzymują repliki broni ASG,300 kulek amunicji, umundurowanie, ochronę oczu, plan terenu. W trakcie gry istnieje możliwość dokupienia kulek na miejscu.


Organizujemy zabawy paintball'owe również w zimie !!!

 

wieczory panieńskie rzeszów-podkarpacie, wieczory kawalerskie rzeszów-podkarpacie, paintball rzeszów, paintball podkarpacie, organizacja imprez paintball'owych, poligony painntball'owe, asg rzeszów, kursy wspinaczkowe, ścianka wspinaczkowa, poligon asg, zabawy z adrenaliną, wieczory panieńsko - kawalerskie z adrenaliną, szkolenia survivalowe, szkolenia wspionaczkowe, imprezy na orientację, eksploracja z adrenaliną, tyrolka, zabawy linowe i alpinistyczne, strzelnica, broń pneumatyczna, rejsy katamaranem po zalewie rzeszowskim,

all rights reserved • wieczorypanienskie.rzeszow.pl ©  biuroadrenalinateam@gmail.com