wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

home

- imprezy jednodniowe

- imprezy dwudniowe

proponowane zabawy:

- linowo alpinistycznie -
- paintball, ASG -
- przeprawa, survival-
- ino -
- kajaki-katamaran -
- chodzenie po ogniu -

- kontakt -

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie

rzeszów paintball

asg rzewszów

adrenalina team

 

PRZEPRAWA

Chcesz abyśmy zorganizowali dla Ciebie i Twoich przyjaciół samochodową, rowerową, kajakową bądź pieszą imprezę przeprawową? Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy jej plan specjalnie dla Ciebie. 

Nasze imprezy skierowane są do posiadaczy samochodów terenowych i samochodów klasy SUV, rowerzystów i turystów pieszych. Imprezy skierowane są do osób aktywnych, bez względu na wiek, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie, poszerzyć wiedzę na temat przyrody i historii Podkarpacia, zadbać o swoją kondycję psychofizyczną, a co najważniejsze "wyrwać się" z zatłoczonego miasta na łono przyrody.

Podczas naszych przepraw poruszamy się drogami asfaltowymi, szutrowymi, wodnymi i polnymi. W plan imprez, w razie zainteresowania, wplatamy zabawy z adrenaliną z wykorzystaniem technik alpinistycznych, elementów survivalu, sztuk walki, paintball'a, off-road'u, i elementów strzeleckich.

wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

wieczory panieńskie  rzeszów podkarpacie

wieczory panieńskie rzeszów podkarpacie


SURVIVAL

Jak przetrwć nietypowe oraz kryzysowe sytuacje ? Jak wydajnie pracować w zespole ? Na ile nas stać? Tego wszystkiego dowiemy się podczas szkoleń, na które Państwa zapraszmy. We współpracy podporeba4x4.pl i adrenalina-team.pl powstał nasz program szkoleniowy obejmujący 12, 24 lub 72 godziny świetnej zabawy w klimatach survivalu militarno - zielonego.

Podczas imprez poruszamy się pieszo po nieznanych ostępach Pogórza Dynowskiego, Pogórza Przemyskiego, Roztocza Wschodniego, Beskidu Niskiego bądź Bieszczadów.

Na naszej trasie pokonujemy przy użyciu technik alpinistycznych wąwozy i rzeki, penetrujemy bunkry, zakładamy obozy na ziemi i drzewach. Zdobywamy żywność i wodę.

W planach również wspólne ogniska, szkolenia linowe, szkolenia piewrwszej pomocy zabawy paintbalowe, imprezy na orientację, rywalizacje strzeleckie, zjazdy z mostów i drzew, tyrolki, mosty tybetańskie, drabinki sznurowe, oraz szkolenie sztuk walki.

Wszystkie zajęcia przeprowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów w/w dziedzin.


 

wieczory panieńskie rzeszów-podkarpacie, wieczory kawalerskie rzeszów-podkarpacie, paintball rzeszów, paintball podkarpacie, organizacja imprez paintball'owych, poligony painntball'owe, asg rzeszów, kursy wspinaczkowe, ścianka wspinaczkowa, poligon asg, zabawy z adrenaliną, wieczory panieńsko - kawalerskie z adrenaliną, szkolenia survivalowe, szkolenia wspionaczkowe, imprezy na orientację, eksploracja z adrenaliną, tyrolka, zabawy linowe i alpinistyczne, strzelnica, broń pneumatyczna, rejsy katamaranem po zalewie rzeszowskim,

all rights reserved • wieczorypanienskie.rzeszow.pl ©  biuroadrenalinateam@gmail.com